14.4 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Байден оголосив про намір призначити Брінк послом США в Україні — Білий дім

Байден оголосив про намір призначити Брінк послом США в Україні - Білий дім

Президент США Джозеф Байден має намір призначити послом США в Україні Бріджит Брінк.

"Сьогодні президент Байден оголосив про свій намір призначити ветерана американської дипломатії Бріджит А. Брінк на посаду надзвичайного та повноважного посла в Україні", — повідомляє сайт Білого дому у понеділок.

Бріджит А. Брінк — кар'єрний співробітник вищої дипломатичної ланки, нині є послом США у Словацькій Республіці. Раніше вона обіймала посаду старшого радника та заступника помічника секретаря у Бюро у справах Європи та Євразії Державного департаменту США, відповідала за питання, пов'язані зі Східною Європою та Кавказом. Брінк також працювала заступником глави місії у посольствах США в Узбекистані та Грузії. Брінк за двадцятип'ятирічну кар'єру на дипломатичній службі просувала політику США в Європі та Євразії. Вона була директором з питань Егейського моря та Південного Кавказу в Раді національної безпеки і працювала у Державному департаменті заступником директора у справах Південної Європи, спеціальним помічником заступника держсекретаря з політичних питань та референта з Кіпру. Брінк розпочала свою кар'єру в Белграді, Сербія.

Родом із Мічигану, Брінк є лауреатом численних нагород. Вона має ступінь магістра міжнародних відносин та політичної теорії в Лондонській школі економіки та політології, а також ступінь бакалавра політичних наук у Кеньонському коледжі. Володіє російською мовою, вивчала словацьку, сербську, грузинську та французьку мови.

Джерело: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/04/25/president-biden-announces-nominee-for-ambassador-to-ukraine/?fbclid=IwAR1WTulMVIp0bkTRT5LkEHXXYF9

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -