21.9 C
Киев
Среда, 29 июня, 2022

Багато хто в НАТО втратив моральний і професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі стосовно України — Кулеба

Багато хто в НАТО втратив моральний і професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі стосовно України - Кулеба

Багато хто в НАТО втратив моральний та професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі стосовно України, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Усі ці технічні дискусії про стандарти, критерії. Коли є політичне рішення, що "вони належать нам, ми частина одного" — все інше буде. Доки такого політичного рішення немає, ви чуєте сотні аргументів, чому це неможливо. Ми розуміємо, як це працює. Але я вважаю, що багато хто в НАТО втратив моральний і професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі стосовно України", — сказав Кулеба на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в середу.

Він додав, що НАТО як інституція не робить буквально нічого для підтримки України у війні, яку розпочала РФ.

"Моя думка дуже проста: ми бачимо союзників, які допомагають Україні. Ми бачимо групу союзників із НАТО, які допомагають нам. Але на початку війни (це був суспільний настрій) народ України вважав, що НАТО — це потужна сила, а ЄС може лише висловлювати різні рівні занепокоєння, але війна — це завжди тест, який зриває маски, і ми всі побачили реальні обличчя. Ми побачили революційні новаторські рішення, ухвалені ЄС, які вони самі не очікували ухвалити. І ми бачимо НАТО як альянс, інституцію, яка стоїть осторонь і робить, буквально, нічого. Я з жалем це говорю", — зазначив Кулеба.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -