24.7 C
Киев
Четверг, 30 июня, 2022

Багато політиків і журналістів вважають, що зараз не 2022 рік, а 1938-й

Багато політиків і журналістів вважають, що зараз не 2022 рік, а 1938-й

Президент України Володимир Зеленський різко розкритикував колишнього держсекретаря США Генрі Кіссинджера за його заяви про необхідність для України порозумітися з Росією.

"У Давосі з глибокого минулого виринає, наприклад, пан Кіссинджер і говорить, що нібито треба віддати Росії шматок України. Щоб нібито не було відчуження Росії від Європи", — сказав Зеленський у відеозверненні в середу ввечері.

За словами Зеленського, "таке враження, що у пана Кіссинджера на календарі не 2022 рік, а 1938-й, і він думав, що говорить з аудиторією не в Давосі, а в тодішньому Мюнхені. До речі, в реальному 1938 році, коли родина пана Кіссинджера рятувалася з нацистської Німеччини, йому було 15 років, і він усе чудово розумів. І від нього тоді не чули, що треба нібито адаптуватися до нацистів замість того, щоб рятуватись від них чи боротися з ними".

"Почали з'являтися і симптоматичні редакційні статті в деяких західних ЗМІ про те, що нібито Україна повинна прийняти так звані важкі компроміси, віддавши територію в обмін на мир. Можливо, у New York Times у 1938 році теж писали щось подібне. Але зараз, нагадую, таки 2022 рік", — сказав президент.

"І за всіма цими геополітичними міркуваннями тих, хто радить Україні щось віддати Росії, "великі геополітики" завжди не хочуть бачити звичайних людей. Звичайних українців. Мільйони тих, хто, власне, і живе на території, яку вони пропонують обміняти на ілюзію миру. Треба завжди бачити людей. І пам'ятати, що цінності — це не просто слово", — заявив він.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -