6.7 C
Киев
Понедельник, 22 апреля, 2024

Прибуткові професії, для яких потрібен лише iPhone

Ким працювати у 2024 році? Нині не обов'язково сидіти з ранку до вечора в офісі чи на виробництві — забезпечити собі непоганий рівень доходу можна всього лише маючи хороший смартфон і трохи кмітливості. Можливо, робочий день триватиме ті самі вісім годин на добу чи навіть більше, але це вже виключно за вашим бажанням.

Сьогодні розмірковуємо про те, кому для роботи потрібен Айфон 15 Про (найвигідніші ціни тут https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone/iphone-15-pro). Смартфон має високу продуктивність, робить достойні фото та відео, миттєво відгукується на будь-яку команду та тримає заряд батареї півтори доби — погодьтеся, непогана інвестиція.

Забігаючи наперед скажемо, що насправді перелік професій доволі до

Новий Айфон швидко окупиться, якщо використовувати його як інструмент у цих справах

вгий. Зупинимося на найпопулярніших. До речі, опановувати їх можна теж онлайн, з того самого нового айфона.

СММ спеціаліст

Робота зводиться до просування товарів, ідей, бізнесів або особистих брендів у соцмережах. Щоб робити якісні фото та знімати відео, достатньо купити Айфон https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone. Це може бути нова модель або серія минулих років — зі створенням контенту гаджети справляться на «ура». Усе, що потрібно спеціалісту, — це розробити стратегію, згідно з якою будуть виходити публікації, та підтримувати інтерес аудиторії, заохочувати її до покупки товару чи замовлення послуги.

Що саме робить смм-ник за допомогою телефона:

  • шукає в інтернеті ідеї для контенту (розвиває надивленість), збирає інформацію про конкурентів;
  • знімає та обробляє фото, монтує відео, робить анімації;
  • пише тексти в нотатках;
  • публікує дописи у соціальних мережах.

Додатки для монтажу відео та обробки фото можна завантажити в App Store. Вони можуть бути як платні, так і безплатні. Якщо не хочете платити за застосунки, використовуйте вбудований редактор iPhone, або спробуйте завантажити Snapseed. Для відео підійде iMovie. Їх потенціалу достатньо, аби створювати крутий контент.

Мобільний фотограф

Чи може iPhone повністю замінити професійну камеру? Ні, але це й не потрібно. Якщо ви знаєте базові правила побудови кадру, вмієте працювати з природним і штучним світлом, пишете сценарії та знаєте, як втілювати в життя свої ідеї, зможете знімати якісні комерційні фото і відео.

Камери iPhone 15 Pro мають чудові характеристики:

  • основна камера 48 МП з діафрагмою f 1.8;
  • ультраширокий об’єктив 12 МП з діафрагмою f 2.2;
  • новий телеоб’єктив з п’ятикратним зумом;
  • селфі-об’єктив 12 МП з діафрагмою TruFe.

Зображення виходять чіткі, добре деталізовані, без зайвих шумів. Гаджет дозволяє робити якісні макрознімки ювелірних виробів, біжутерії, їжі — всього, що має деталі. Роздільна здатність підійде як для простої поліграфії, так і для великих білбордів.

Клієнти часто просять зробити фото для соціальних мереж — поки ми користуємося інтернетом, послуги мобільних фотографів більш ніж затребувані.

Кому ще потрібен Айфон?

Флагманський телефон — робочий інструмент блогера, який просувається на будь-якому майданчику, трейдера, розробника і тестувальника мобільних додатків, оператора call-центра. Навіть якщо ви не займаєтесь жодною з перерахованих справ, смартфон знадобиться у подорожах — щоб зафіксувати побачене не тільки у пам'яті, а у цифровому форматі. Або для спілкування по відео з друзями чи родичами, які знаходяться на іншому кінці світу.

Последние новости

Другие новости